Anna Las-Opolska.

Psycholog, psychoterapeutka, coach.

Z zawodu jestem psychologiem rodzinnym i psychoterapeutą. Prywatnie żoną i mamą 4 dzieci. Od 2002 roku tworzę i realizuję projekty rozwojowe, których celem jest wspieranie kobiet oraz ich rodzin w budowaniu dobrych relacji. Napisałam piękną książkę dla dzieci „RodziMy”.

Od 17 lat rozwijam świadomość kobiecej roli w świecie. My kobiety potrzebujemy dobrych rozmów, aby wzrastać i cieszyć się – nami samymi i naszymi powołaniami.

Zapraszam do współpracy

Ciekawi mnie czy wiesz, że kobieca energia wymaga uważności i delikatności. Przez brak wiedzy, dysfunkcje z dzieciństwa, przemoc lub złe wzorce, kobieta nie potrafi szanować siebie, swoich granic (również intymnych). 

To zaproszenie dla kobiet, które chcą poukładać swojego życie. Otulić i pożegnać trudne wydarzenia z dzieciństwa, drażliwe historie lub traumatyczne doświadczenia. Na tych spotkaniach najprawdopodobniej odkryjesz ile przyjemności możesz czerpać z bycia sobą.

Jeśli pragniesz zbudować dobrą relację ze sobą, wyjść z kryzysu małżeńskiego, zbudować swój autorytet u dzieci i w końcu dorosnąć, zapraszam Cię. 

Czas: 1 godz. 15 min   |   Inwestycja: 250 zł 

Zatrzymaj w sobie pokój. To konsultacja dla mam wyczerpanych i zmęczonych, które pragną zadbać o siebie. 

Tu zaczniesz nazywać to, co czujesz, zaczniesz określać swoje potrzeby i rzetelnie się nimi opiekować. 

Pewnie ze zdziwieniem odkryjesz, ile przyjemności możesz czerpać z dbania o siebie, będąc mamą.

Nie będzie tu więcej treści, bo każda mama potrzebuje konkretnych rozwiązań, a nie dobrych rad. 

Zapraszam Cię droga mamo!

Czas: 1 godz. 15 min   |   Inwestycja: 250 zł 

Każda kobieta jest nieograniczonym potencjałem. 

My kobiety spełniamy się tylko wtedy, kiedy kreujemy nasze życie, dbając mądrze o nasze codzienne nawyki i rytuały.

Jesteśmy mocne i pewne siebie, gdy korzystamy z intuicji, wielozadaniowości oraz kreatywności. Zdrowa kobieta w pierwszej kolejności buduje swoją kobiecość, samoocenę, poczucie wartości i dopiero wtedy jest nieograniczona w kreatywności oraz pomysłowości w biznesie. 

Te konsultacje to najlepsza inwestycja dla kobiet chcących poszerzać kompetencje zawodowe; które zaczynają ścieżkę zawodową lub chcą rozwinąć własną firmę. 

Na spotkaniu budujemy Twoją ścieżkę zawodową w oparciu o zasoby, wartości. Wyznaczamy cele oraz konkretne kroki zawodowe. Motywacje zamieniamy na samodyscyplinę. Już po jednej konsultacji dostaniesz szereg niezbędnych narzędzi pomocnych na przykład do łączenia kariery z macierzyństwem oraz małżeństwem. 

Być może nadszedł już czas, abyś zaznała nieco więcej radości na swojej drodze do sukcesu. 

Czas: 1 godz. 30 min   |   Inwestycja: 350 zł